Oferujemy inteligentne aplikacje, które:

  • współgrają z niestandardowymi urządzeniami peryferyjnymi
  • nie wymagają dostępu do Internetu
  • przetwarzają dane wrażliwe, wymagające wysokiej ochrony

APLIKACJE
DESCTOPOWE

Aplikacje desktopowe (okienkowe) to klasyczne programy instalowane i uruchamiane bezpośrednio na komputerach stacjonarnych i laptopach użytkowników.

Aplikacje RHSoft posiadają bezpośredni dostęp do urządzeń oraz funkcji systemu operacyjnego. Pozwala to na nieograniczony dostęp do napędów wymiennych i dysków, umożliwia drukowanie i komunikację z urządzeniami zewnętrznymi (np. czytnikami kart identyfikacyjnych czy kodów paskowych). Szerokie spektrum działania zapewnia dodatkowa możliwość komunikacji przez Internet. Programy te mają najczęstsze zastosowanie w księgowości, przy tworzeniu analizy danych oraz w programach do projektowania CAD.

Tworzymy aplikacje użytkowe na zamówienie, w tym również aplikacje bazodanowe i programy sieciowe. Ponadto w ramach usługi istnieje możliwość przygotowania dodatkowego pakietu instalacyjnego dla użytkownika. Aplikacje powstają w oparciu o framework Microsoft .Net, pisane są w języku C# z możliwością wykorzystania bazy danych SQLServer Express. Korzystanie z technologii Java Swing daje możliwość budowania aplikacji przenośnych między systemami operacyjnymi, co pozwala na uruchamianie ich pod poszczególnymi systemami Windows, MacOS, czy Linux.

Firma RHS Rafał Michalak otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Dotacja

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania


Copyright © 2010-2013 RHSoft. Wszystkie prawa zastrzeżone   |   Polityka Prywatności