APLIKACJE
INTERNETOWE

W dzisiejszych realiach skuteczne funkcjonowanie przedsiębiorstwa w Sieci, mające charakter informacyjny, marketingowy czy transakcyjny, wymaga zastosowania szeregu technik, narzędzi i rozwiązań internetowych.

RHSoft oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, tworzenia i obsługi wysokiej jakości nie tylko oprogramowania internetowego/intranetowego, stron WWW, ale także różnorodnych aplikacji internetowych. Nasze realizacje prowadzone są zgodnie z najnowszymi standardami programistycznymi i wytycznymi graficznymi. Jesteśmy w stanie podjąć się stworzenia zaawansowanych aplikacji eCommerce, rozbudowanych systemów CMS czy CRM. Przekładając nasze doświadczenie w wymierne efekty podejmowanych działań, ułatwiamy pracę i oszczędzamy jakże cenny czas naszych Klientów.

 

Systemy CMS

Zarządzanie treścią w serwisach informacyjnych (CMS - Content Management System) to kładzenie nacisku na przedstawienie aktualnych i wyczerpujących informacji, dlatego też niezwykle istotna jest możliwość ich szybkiej modyfikacji - dodania, usunięcia lub zaktualizowania kontentu. Systemy CMS tworzone przez RHSoft idealnie wspierają publikację informacji w Internecie. Wdrażamy nowoczesne oprogramowania CMS, pozwalające na efektywne i natychmiastowe zarządzanie treścią serwisu WWW. Nasze rozwiązania eliminują utrudnienia związane z koniecznością zlecania modyfikacji zawartości serwisu podmiotom informatycznym. Zmian można dokonywać poprzez wypełnienie odpowiednich formularzy bez konieczności znajomości jakiegokolwiek języka programowania. Przejrzysty i intuicyjny interfejs ułatwia pracę oraz znacznie zaoszczędza czas poświęcany dotychczas na tego typu zabiegi.

 

Systemy wymiany dokumentów

Rynek elektronicznej wymiany danych (w tym dokumentów) znajduje się w fazie ciągłego, dynamicznego rozwoju. Rozbudowany łańcuch konsumencki naturalnie wręcz wymusił tempo reagowania i przekazywania danych. Systemy wymiany dokumentów tworzone przez RHSoft pozwalają na wymianę i udostępnianie dokumentów dla użytkowników sieci w najkrótszym możliwym czasie.

Charakteryzują się one:

 

Systemy eCommerce

Działania eCommerce, znane również jako handel elektroniczny, to dziedzina rozwijająca się w bardzo szybkim tempie. Systemy te umożliwiają Klientom prowadzenie w Internecie działalności handlowej, skierowanej do partnerów handlowych oraz finalnych użytkowników. W dobie internetowego przepływu informacji, systemu poleceń i wyrażania opinii, funkcjonowanie firmy w świecie wirtualnym stało się niepisanym standardem wymaganym przez konsumentów. Zadaniem systemu eCommerce jest wsparcie tradycyjnego kanału dystrybucji poprzez umożliwienie potencjalnym Klientom wglądu w aktualną ofertę oraz złożenie elektronicznego zamówienia.

Posiadamy bogate doświadczenie w budowaniu zaplecza eCommerce na polskim rynku. Jesteśmy w stanie stworzyć bądź rozbudować optymalnie funkcjonującą platformę sprzedaży, udostępniając jednocześnie nowoczesny i intuicyjny panel zarządzający.

Firma RHS Rafał Michalak otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Dotacja

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania


Copyright © 2010-2013 RHSoft. Wszystkie prawa zastrzeżone   |   Polityka Prywatności