program na zamówienie

W PROCESIE REALIZACJI SKUPIAMY SIĘ NA:

  • skalowalności - ilu użytkowników dany system jest w stanie obsłużyć obecnie i w przyszłości
  • elastyczności - tworząc aplikacje pozostawiamy możliwość wprowadzania modyfikacji w przyszłości celem aktualizacji bieżących wymagań
  • przenośności – dostosowanie pod kątem funkcjonowania w obrębie różnych systemów operacyjnych, w tym Internetu
  • bezpieczeństwie – mając na uwadze komfort użytkownika kreujemy bezpieczne programy, również w przypadku projektów o podwyższonym ryzyku poprzez zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń
  • łatwości obsługi (user usibillity/friendly) - kluczem do osiągnięcia sukcesujest zatrudnienie osób niezwiązanych z projektem do obsługi i testowaniaoprogramowania. Dzięki temu wiemy, co należy uprościć, a co poprawić.

OPROGRAMOWANIE
NA ZAMÓWIENIE

Programy i oprogramowanie na zamówienie

RHS jest podmiotem wyspecjalizowanym w tworzeniu oprogramowania na zamówienie. Naszą kadrę tworzy grupa profesjonalistów posiadających bogate doświadczenie w branży IT.

Na bieżąco aktualizujemy wiedzę z zakresu nowych technologii i rozwiązań informatycznych w przedmiotowej dziedzinie, dzięki czemu możemy zaoferować swoim Klientom optymalny, nowoczesny produkt dostosowany do profilu działalności, jednocześnie minimalizujący nakłady pracy i usprawniający przepływ informacji w przedsiębiorstwie. W kompleksowym ujęciu mającym na celu tworzenie dedykowanego oprogramowania oferujemy naszym Klientom obsługę projektu w pełnym zakresie, począwszy od dogłębnej analizy potrzeb,określenia kluczowej specyfikacji systemu, poprzez jego wykonanie, testowanie ażdo etapu wdrożenia, szkolenia i opieki nad finalnym efektem.

oprogramowanie

Jesteśmy w stanie podjąć się zamówień dotyczących oprogramowania o zróżnicowanym charakterze.Tworzymy programy i aplikacje opierające się np. na systemach obsługi zamówień,systemach zarządzania pracownikami, maszynami i projektami, kreujemy także aplikacje ułatwiające dokonywanie transakcji również w innych niż ojczysty językach oraz serwisy i portale, w tym internetowe, w sposób przejrzysty, funkcjonalny i dostosowany do potrzeb Zleceniodawcy.

W tworzeniu dedykowanego oprogramowania wykorzystujemy metody analizy użyteczności i dostępności, co pozwala nam na przygotowanie systemów cechujących się wysokim stopniem wygody obsługi i przystosowania do realnych potrzeb Zamawiającego.

Po wdrożeniu w strukturę organizacji dedykowanego oprogramowania zaprojektowanego przez RHSoft nasi Klienci mogą dostrzec wyraźną poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa, odczuć komfort i usprawnienie codziennych działań, co przekłada się na większą efektywność i wydajność pracy. Fakt obniżenia kosztów, związanych z dotychczas przyjętymi nawykami i zasadami prowadzenia przedsiębiorstwa, prowadzi do optymalizacji, która również jest niepodważalnym atutem przedmiotowych rozwiązań informatycznych oferowanych przez naszą firmę.


Firma RHS Rafał Michalak otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Dotacja

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania


Copyright © 2010-2013 RHSoft. Wszystkie prawa zastrzeżone   |   Polityka Prywatności